REKLAMA

Pierwsza Scania nowej generacji zaprojektowana za pomocą konfiguratora przez 16- latka
Utworzona: 2018-04-17

Nowa Scania R410 zasiliła flotę firmy AGRO-MASZ, klienta serwisu Scania Częstochowa.

REKLAMA
Konfigurator ciężarówek Scania to narzędzie dostępne online, pozwalające na stworzenie własnego pojazdu. Konfigurator zawiera szeroką gamę konfiguracji, ponad 100 000 opcji wyboru i jest dostępny w języku polskim.

AGRO-MASZ to przedsiębiorstwo założone w 2006 roku, zajmujące się produkcją wysokiej jakości maszyn rolniczych. Scania R410 została zaprojektowana przez Krystiana Nowaka, 16-letniego syna właściciela firmy.

Zamówiliśmy naszą Scanię R410 przez internet. Od początku wiedzieliśmy na czym nam zależy – na pojeździe idealnie dopasowanym do konkretnych zadań transportowych. Dlatego zaprojektowanie odpowiedniego pojazdu nie było trudne, tym bardziej, że Konfigurator jest bardzo intuicyjny – komentuje Krystian Nowak z firmy AGRO-MASZ.
Konfigurator pojazdów ciężarowych Scania to bardzo wygodne narzędzie zarówno dla klientów, jak i dla sił sprzedaży. Pozwala na zbudowanie pojazdu bez wychodzenia z biura. Dzięki niemu klient może porównać różne wersje stworzonych przez siebie pojazdów, a następnie omówić je z handlowcem. Tak właśnie było w przypadku współpracy z AGRO-MASZ – komentuje Mateusz Płonka, przedstawiciel handlowy Scania Gliwice.

Po zaprojektowaniu w konfiguratorze użytkownik może zapisać swoje pojazdy w wirtualnym garażu oraz wysłać zgłoszenie bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Scania w celu uzyskania oferty. Po zalogowaniu, każdy z zapisanych wcześniej pojazdów może być w dowolnym momencie odtworzony i stanowić podstawę do kolejnych modyfikacji.

Źródło: Scania
Do ulubionych