REKLAMA

Wszystko zaczęło się w 2008 roku
Utworzona: 2018-04-15

Z okazji okrągłych urodzin Europart przygotował krótką animację opowiadającą historię firmy oraz przedstawiającą ciekawostki na jej temat.

Jak kontrolowana jest jakość produktów marki własnej, ile części w swoim asortymencie posiada Europart Polska, ile oddziałów jest w Polsce i na świecie? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie, którego premiera miała miejsce 5 kwietnia.

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to powstała spółka joint venture w wyniku współpracy partnerskiej EUROPART oraz PROTYL-Serwis 44 sp. z o.o. Siedzibą firmy jest niezmiennie Wieluń, gdzie znajduje się główny magazyn. Magazyn centralny mieści się w niemieckim Werl, skąd produkty są dystrybuowane do Polski a także pozostałych punktów sprzedaży w całej Europie oraz na świecie.

Tym co wyróżnia firmę, jest wysoka jakość produktów marki. Jest jedyną na rynku polskim, która produkty pod własnym brandem markuje swoją nazwą. Obecnie asortyment obejmuje 7500 artykułów i każdego roku powiększa się o kolejne 500, dlatego oferowane rozwiązania dostosowane są do wszelkich potrzeb i wymagań. Pod marką EUROPART Premium Parts klientom dostarczany jest szeroki asortyment w dziedzinie chemii, wyposażenia i urządzeń do warsztatów, elementów montażowych, bezpieczeństwa pracy i wiele innych niezbędnych w codziennej pracy zakładu.Źródło: EUROPART
Do ulubionych