REKLAMA

Za niecałe dwa tygodnie kolejna edycja spotkań dla branży TSL w Expo Silesia
Utworzona: 2018-04-16

W dniach 24-25 kwietnia 2018 roku, w Centrum Targowo-Konferencyjnym w Sosnowcu, odbędą Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX oraz Salon Logistyki i Magazynowania LOGISTEX.

Targi TRANSPORTEX stanowią doskonałą okazję do przedstawienia ofert i osiągnięć firm działających w obszarze transportu i spedycji, pozyskania nowych kontaktów, a także do zdobycia fachowej wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach w zakresie technologii i usług transportowych.

Salon LOGISTEX to wydarzenie poświęcone szeroko pojętej logistyce. W jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych.

Targi TRANSPORTEX i Salon LOGISTEX utrzymane są w konwencji B2B co daje możliwość spotkania, wymiany poglądów i dyskusji pomiędzy właścicielami firm transportowych, przewoźnikami, spedytorami oraz menedżerami transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Wzorem lat ubiegłych podczas obu wydarzeń odbywać się będą specjalistyczne konferencje, seminaria, pokazy oraz warsztaty i konkursy. Targom towarzyszyć będą m.in. spotkania transportowe – bezpłatna konferencja szkoleniowa dla branży transportowej, debata dotycząca terenów inwestycyjnych, prezentacje dotyczące aktualnych przepisów przewozu drogowego towarów a także szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych.

Po szczegółowe informację na temat Targów, nad którymi patronat medialny objął etransport.pl znajdziecie w naszym kalendarium.

Źródło: Expo Silesia
Do ulubionych