REKLAMA

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Przewoźnicy mają dość płatnych giełd transportowych
Utworzona: 2017-08-03

Współcześnie polski rynek giełd ładunków jest bardzo hermetyczny. Przewoźnicy i zleceniodawcy mówią żartobliwie, że w sektorze giełd transportowych praktycznie panuje monopol.

Potencjał polskiego rynku transportowego jest ogromny. Polska to największy przewoźnik transportowy Europy według BTM-GITD. Szacuje się, że liczba aktywnych zawodowo kierowców wynosi 600-650 tysięcy.
Mimo tak dużego potencjału rynku transportowego w Polsce, sektor giełd transportowych jest bardzo ograniczony. W odpowiedzi na sytuację rynkową powstała nowa Platforma Transportowa Infracht. Narzędzie dające więcej możliwości niż standardowa giełda ładunków.

Platforma jest w pełni bezpłatna dla przewoźników. Skąd taka decyzja? Wyszliśmy z założenia, że najlepszym modelem biznesowym jest taki, który pozwoli na utrzymanie statusu Win-Win.
Przewoźnicy, którzy nie muszą płacić za korzystanie z systemu, chętnie się rejestrują. Dzięki Infracht mogą rozwijać swoją firmę i zyskiwać nowe zlecenia transportowe. W efekcie platforma daje realną możliwość generowania zysków bez konieczności inwestowania dodatkowego budżetu.

Wszyscy zarejestrowani w Infracht użytkownicy są zweryfikowani, nie tylko przewoźnicy, ale zleceniodawcy i spedytorzy także. Dbając o to, aby do platformy mieli dostęp przewoźnicy posiadający odpowiednie uprawnienia, eliminujemy nieuczciwą konkurencję, która zaniża stawki za przewóz.

Korzyści dla zleceniodawców i spedytorów są również znaczące. Mają oni dostęp do szerokiej bazy sprawdzonych przewoźników. Dodatkowo Infracht nie obliguje zleceniodawców i spedytorów do opłat abonamentowych, mogą oni wystawiać indywidualne aukcje lub korzystać z atrakcyjnych 30-dniowych pakietów.

Wiemy już, że możliwe jest stworzenie nowego serwisu transportowego przemyślanego w taki sposób, aby ułatwić i zoptymalizować pracę przewoźników, zleceniodawców i spedytorów. Tym narzędziem jest Infracht.

Zachęcamy przewoźników, zleceniodawców i spedytorów do rejestracji na:

Do ulubionych

Fotografie