Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E
Informacje dodatkowe:

Podstawowe obowiązki
prowadzen ie zestawu typu ciągnik siodłowy plus naczepa, DAF lub MAN,
przewóz towarów spedycyjnych w trasach dalekobieżnych po Niemczech,
komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

Oferuj emy pracę na przejrzystych warunkach
pracę stałą, z reguły od poniedziałku do piątku
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej
niemi ecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
nową flotę do dyspozycji wiek pojazdów od 1 do 4 lat,
auto stale przypisane do kierowcy,
wynagrodzenie 2050 2250 euronetto w zależności od pańskiej klasy podatkowej

Każdem u zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy
pracę w stabilnych finansowo firmach 8211; terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego,
doświadczenia jako kierowca CE minimum 2 lata

Mile widziane
uprawnieni a do przewozu materiałów niebezpiecznych - ADR

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

Wrocław

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (313)
Dam pracę (506)