Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E
Informacje dodatkowe:

Podstawowe obowiązki:
prowadze nie zestawu typu plandeka tandem 12 ton
przewóz różnych towarów spedycyjnych głównie na paletach

Oferujem y pracę na przejrzystych warunkach:
system 2. 1, 3. 1 lub 4. 1, do wyboru przez kierowcę
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
Wynagrod zenie za każdy dzień pracy wynosi 100 Euro brutto + dieta 36 euro
Średnio miesięczne kwoty netto w systemach w zależności od klasy podatkowej:

2/1 od 1800 8364; do 1900 8364; netto
3/1 od 2000 8364; do 2200 8364; netto
4/1 od 2150 8364; do 2350 8364; netto

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy:
pracę w stabilnej finansowo firmie 8211; terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
roczne doświadczenie jako kierowca CE
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

Wrocław

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (286)
Dam pracę (527)