Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim

Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIERO WCA CE 8211; BDF
Miejsce pracy: Niemcy, Poczdam
Wynagrodzen ie: 2000 8364; brutto + diety+ dodatki za święta i niedziele, oraz za nocki !!

Zadania na stanowisku:
- kierowanie zestawem z wymiennymi kontenerami BDF
- przewóz przesyłek

Co oferujemy:
- pracę stałą bez systemu
- system 3/1
- zakwaterowanie w kabinie pojazdu,
- dostępne zaplecze socjalne przy bazie firmy,
- legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,
- gwarancję odprowadzania składek,
- możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),
- terminowe wynagrodzenie zależne od Steuerklasse:
podstawa 2000 8364; brutto + diety24 8364; + dodatki
- zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:
- prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
- minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,
- doświadczenia w kierowaniu zestawem z wymiennymi kontenerami BDF,
- komunikatywnej znajomości niemieckiego w stopniu podstawowym

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 576 172 001:
w dni powszednie w godz. 10:00 8211; 18:00.

Zapraszam też do kontaktu mailowego. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres kp@werkservice. pl

Więcej ofert na stronie: ://werkservice. eu/

Prosimy o załączenie klauzuli: 8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werkservice, zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się z informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami, jakie przysługują mi na mocy powyższego rozporządzenia. 8221;

Kontakt:

Kamila

Werkservice

Wrocław

telefon: 576175001

email: kp@werkservice.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (398)
Dam pracę (506)