Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kiero wca CE BDF 2. 1, 2. 2, 3. 1, stała 8211; podstawy języka
region zatrudnienia: HESJA, okolice Kassel

Podstawowe obowiązki
prowadzen ie zestawu BDF na tandemie lub na przyczepie z obrotową osią
przewóz poczty w trasach dalekobieżnych po Niemczech,
komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskim

Oferuj emy pracę na przejrzystych warunkach
system 3. 1, 2. 1, 2. 2 lub praca stała bez systemu,
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
tydzień przeszkolenia w podwójnej obsadzie, podczas którego kierowca uczy się przyczepiać przyczepy oraz poznaje specyfikę pracy w firmie,
gwarantowane wynagrodzenie
w systemie 3. 1 8211; 1900 - 2050 euro netto
w systemie 2. 1 8211; 1700 -1800 euro netto
w systemie 2. 2 8211; 1300 8211; 1400 8364; netto
2300 do 2500 euro netto przy pracy stałej bez systemu
dodatkowo 19 dni płatnego urlopu do wykorzystania w ciągu roku

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy
Szkoleni e, które trwa 2 lub3 dni lub tydzień, w zależności jak oceniona zostanie jazda próbna kandydata
pracę w stabilnej finansowo firmie 8211; terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
minimum podstaw języka niemieckiego lub angielskiego do komunikacji,
doświadczenia jako kierowca CE

Mile widziane:
8226; doświadczenie jako kierowca CE na przyczepie ze skrętną osią BDF

Zainteresowan ych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: 8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm. ) 8221;

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

WROCŁAW

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (387)
Dam pracę (496)