Dodaj do obserwowanych

Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego
identyfikator oferty: kierowca/319122/2019-01-11

Rejon:
  • cała Polska
Wymagane kategorie prawa jazdy:
C E
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • angielskim
Informacje dodatkowe:

Imielin Kierowca TIR C+E Umowa o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie

Inw ork Sp. z o. o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR.

Naszym Klientem jest firma transportowa, zajmująca się transportem towarów w kraju i za granicę. Poszukujemy dla niej kandydatów na stanowisko: Kierowca TIR (C+E, transport w kraju)

Oferta pracy na stanowisku: Kierowca TIR (C+E, transport w kraju)

Miejsce pracy: Imielin

Zakres obowiązków:
 Przyj ęcie towaru i uczestnictwo w jego załadunku
 Wydanie towaru i uczestnictwo w jego rozładunku
 Odpowi edzialność materialna za mienie
 Inne wg. regulaminu zakładowego

Oferu jemy:
 Umowę o pracę
 Atrakcyjne wynagrodzenie
 Premia od wykonanych zadań
 Stabilność zatrudnienia

Wyma gania:
 Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów w Międzynarodowym Transporcie Drogowym
 Znajomość tras przewozowych w Polsce
 Prawo jazdy kat C+E,
 Świadectwo kwalifikacji zawodowej, orzeczenie lekarskie, orzeczenie psychologiczne
 Zn ajomość języka angielskiego w stopniu średnim (A2)
 Zaradność, dobry kontakt z klientem, odpor*ość na stres


Zainteres owane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Pros imy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

(1 klauzula)

Klikając w przycisk 8222; Wyślij8221; lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zawierające poniższą klauzulę, zgadzasz się na przetwarzanie przez Inwork Sp. z o. o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem privacy (małpa) inwork. pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/łeś wysyłając nam zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wypływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy, a gdy wyraziłeś zgodę w na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 60 miesięcy. Twoje dane przekazane będą do Inwork Sp. z o. o. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań skontaktować się możesz z nami pod adresem privacy (małpa) inwork. pl

(2 klauzula)

Akceptując klauzulę lub wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zawierające poniższą klauzulę, zgadzasz się na przetwarzanie przez Inwork Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub. Innych przepisach prawa (m. in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.
Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

(3 klauzula)

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres hr (małpa) inwork. pl co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez cofnięciem zgody.

(4 klauzula zgoda na przyszłe rekrutacje)

Zgadzam się na przetwarzanie przez Inwork Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Inwork Sp. z o. o

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Agencja Zatrudnienia (nr licencji 14 007)

Twój konsultant HR Inwork Kornelia
tel. kom. 833 205 977

REKLAMA

Kontakt:

Kornelia, Małgorzata

Inwork Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, ul. Kasprzaka 76

telefon: 883 205 977

email: kornelia@inwork.pl

Wróć do listy
Dodaj
ofertę pracy dla kierowcy

Moje konto

REKLAMA
Praca dla kierowców:
Szukam pracy (384)
Dam pracę (453)
Skróty:
Praca - strona główna
Praca dla kierowców
Inne oferty pracy
Dodaj ofertę (kierowca)
Dodaj ofertę (inna)
REKLAMA