Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca kat. B, trasy po UE, bus-chłodnia, XD-Logistics 8211; WROCŁAW
identyfikator oferty: oferta/222272/2020-07-14

Rejon:
cała Polska
Oferta:
Firma Transportowo 8211; Spedycyjna XD-Logistics zatrudni kierowcę na busa-chłodnie 8-mio paletowego do 3, 5 tony.

Obowiązki:

- Terminowe rozwożenie towaru zgodnie z zamówieniami

- Właściwe zabezpieczenie ładunków przed transportem

- Nadzór nad prawidłowo wystawionymi dokumentami transportowymi w tym m. in. CMR

- umiejętności posługiwania się nawigacją

- Umiejętność posługiwania się telefonem typu smart fon

Kwalifikacje i wymagania:

- Prawo jazdy kat. B

- Doświadczenie w pracy 8222; za kółkiem8221; w ruchu międzynarodowym

- Odpowiedzialność i samodzielność

- Zaświadczenie o niekaralności

- Komunikatywność

- W przypadku pracowników z Ukrainy wymagana aktualna VIZA lub KARTA POBYTU

- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Regularne, stabilne wynagrodzenie

- Motywujący system wynagradzania

- Współpracę z miłymi, uprzejmymi oraz wyrozumiałymi spedytorami

- System 3 lub 4/1 (lub do uzgodnienia)

Można również uzyskać więcej informacji pod nr Tel. +48735425683 Lub osobiście bezpośrednio we Wrocławskim oddziale ul. Legnicka 62 B lok. 220 (2-gie piętro).

Kontakt:

XD-Logistics

ul. Legnicka 62 lok. 220, 54-204 Wrocław

telefon: 0048 735 425 683

email: rekrutacja@xd-logistics.com

Dodaj
własną ofertę pracy