Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego

Rejon:
  • Zagranica
B
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Mec hanik samochodów ciężarowych - Kassel - komunikatywny j. niemiecki

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,
Wynagrodzenie: 13-16 EUR brutto / godzina
Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy
Aktualne: 25. 05. 2020

Opis stanowiska pracy:
- naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
- świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidulanych,
- wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Warunki zatrudnienia:
- praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
- dwie soboty pracujące w miesiącu,
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
- odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
- wynagrodzenie 13-16 EUR brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
- zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wyma gania:
- prawo jazdy kat. B,
- minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
- udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j. musielak@cedriver. pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00
Więcej ofert na stronie www. cedriver. pl

Kontakt:

Jagoda Musielak

CE DRIVER

ks. Czesława Klimasa 39/2, 50-515 Wrocław

telefon: 784310200

email: j.musielak@cedriver.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (340)
Dam pracę (212)