Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego

Rejon:
  • Zagranica
C
Tachograf cyfrowy:
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego
Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:
  • niemieckim

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników zna terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecni e poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowc a kat. C
miejsce pracy: Güttersloh

Jeśli chcesz pracować na stałej niemieckiej umowie z wysoką stawką - ta oferta jest właśnie dla Ciebie ! Marzą ci się określone godziny pracy, a potem zasłużony wypoczynek
w jednoosobowym pokoju, który w całości opłaci pracodawca 8211; Aplikuj !

Obowiązki kierowcy kat. C:
8226; prowadzenie auta ciężarowewgo: śmieciarki,
8226; jazda wokół komina

Wymagania:
8226; prawo jazdy kat. C z kodem 95,
8226; aktualna karta kierowcy,
8226; komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:
8226 ; Niemiecką umowę o pracę.
8226; Ubezpieczenie.
8226; Mieszkanie w dogodnej lokalizacji z pokryciem 60% kosztów wynajmu.
8226; Płatne urlopy, premie swiateczne, premie do 500 euro za polecenie pracownika.
8226; Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
8226; Bezplatne ubranie robocze.
8226; Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej
Zainteresowa ny?
Wyślij CV na adres: info@walterfachkraft . pl lub dzwoń pod numery tel. :
+48 713666081
Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Kontakt:

Adam Kukla

Walter-Fach-Kraft GmbH

Wroclaw Olawska 17

telefon: +48713666081

email: info@walterfachkraft.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (303)
Dam pracę (450)