Oferta pracy

Kierowca transportu międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
D
Wymagane doświadczenie w kierunkach:
  • Europa zachodnia

Firma ATTour - Miedzynarodowy i Przewóz Osób zatrudni kierowców autobusu trasy Europa Zachodnia podstawa 2600 EURO osobę na stanowisko:

Kierowca autobusu kat. D

Opis stanowiska:

- prowadzenie autokaru na trasach międzynarodowych

- dbanie o sprzęt zarówno pod względem estetycznym jak i mechanicznym,

- prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku: min. 1 rok (kierowca),

- CV, kurs na przewóz osób, ważne badania lekarskie i psychologiczne, znajomość mechaniki, karta kierowcy,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży,

- dbałość o powierzone narzędzia pracy,

- sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony, nieokreślony (pełen etat)

- interesującą pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- wynagrodzenie 2600 EURO
podstawa Prosimy o dopisanie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

Kontakt:

Jakub Sobieszczak

ATTOUR

berlin

telefon: 578499791

email: attour.jakub@gmail.com

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (266)
Dam pracę (527)