Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kiero wca CE 8211; wywrotka- 3/1- polski Dyspozytor, 2200 euro netto!
region zatrudnienia: SAKSONIA Anhalt, okolice Magdeburga

Podsta wowe obowiązki
prowadzen ie pojazdu ciągnik siodłowy + naczepa wywrotka, maki: MAN, Scanie lub Mercedesy
przewóz materiałów sypkich po Niemczech
komunikac ja z polskim dyspozytorem

Ofer ujemy pracę na przejrzystych warunkach
system 3. 1 8211; praca od poniedziałku do piątku, weekendy wolne
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
możliwoś ć powrotu do kraju w wolne weekendy,
możliwość przeszkolenia w firmie przed podjęciem zatrudnienia,
niemieckie zarobki składające się z podstawy + diety + premie (netto między 2000 a 2200 euro netto, zależnie od klasy podatkowej)

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy
pracę w stabilnej finansowo firmie 8211; terminowość wynagrodzeń,
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,
opłacane składki emerytalne 8211; nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy
prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
doświadczenia jako kierowca CE, mile widziane na wywrotkach
język polski do komunikacji

Zai nteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: 8222; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm. ) 8221;

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

WROCŁAW

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (329)
Dam pracę (422)