Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E

LUKSMANN poszukuje kandydatów do pracy w niemieckich firmach transportowych na stanowisko:

Kiero wca kat CE Stuttgart 2200euro
region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia , okolice Stuttgart i Karlsruhe

Podstaw owe obowiązki:
Prowadze nie zestawu z przyczepą BDF do przewozu poczty
przewóz paczek pod magazyny
trasy dalekobieżne po Niemczech

Oferuje my pracę na przejrzystych warunkach:
pracę stałą w zmianach dziennych lub nocnych
pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,
niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
niemieck ie zarobki składające się przy pracy stałej z podstawy na umowie 2200 euro brutto i diety 12 lub 24euro netto
Dodatkowo firma wypłaca premię za bezwypadkową jazdę 1508364; brutto dodatek za jazdę nocną 25% stawki dziennej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnych finansowo firmach 8211; terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłaca ne składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,
płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 28 dni w roku,
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy ADR podstawowy
doświadc zenia jako kierowca CE mile widziane doświadczenie z BDFami
podstawowa znajomość niemieckiego lub angielskiego

Zain teresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713 lub 0048 505 500 420
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

WROCŁAW

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (304)
Dam pracę (957)