Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • dolnośląskie
C E

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kiero wca CE firanka Niemcy 2700 euro!
region zatrudnienia: Badenia Wirtembergia, Heidelberg

Podsta wowe obowiązki:
prowadze nie zestawu ciągnik siodłowy naczepa typu firanka, standardowa lub megatrailer
przewóz towarów w trasach dalekobieżnych i krótkobieżnych po Niemczech, transport różnych towarów na paletach, drobnica
telefonicz na komunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim

Oferuj emy pracę na przejrzystych warunkach:
praca od pon. do piątku, weekendy wolne
niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
udostępn ione zaplecze socjalne przy bazie firmy 8211; pokój dzienny do odpoczynku z TV dostęp do stołówki i łazienki. Jest możliwość zakwaterowania w wysokości 200-250 euro miesięcznie
zarobki składające się z podstawy 2200 euro - 2500 brutto podwójne diety netto 248364; /dzień (trasy krótkobieżne) lub 48 euro /dzień (trasy dalekobieżne) dodatki i premie
W przypadku skoczka dodatkowo 200 euro brutto miesięcznie

Każde mu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń
prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
opłaca ne składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
przy pracy stałej pełny urlop wypoczynkowy
pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wyma gamy:
prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
doświadczenia jako kierowca CE

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: rekrutacja@luksmann. pl

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 0048 500 800 713
Zapraszamy również na naszą stronę internetową www. luksmann. pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Kontakt:

LUKSMANN HR

LUKSMANN

WROCŁAW

telefon: 500800713

email: rekrutacja@luksmann.pl

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (304)
Dam pracę (957)