Oferta pracy

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego

Rejon:
  • Zagranica
C E

Same sprawdzone oferty pracy! Jeśli jesteś zainteresowany prześlij do nas swoje CV lub zadzwoń! Na pewno się skontaktujemy!!
rekrutacja@sasa-r. eu // +48 736 893 070

Kierowca C lub C+E / Niemcy /zarobki do 2700 Euro

Obowiązki:

- Trasy daleko lub krótkobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe samochodami typu firanka, plandeka, silos, cysterna, wywrotka, chłodnia, HDS, solówka
- Możliwość pracy w systemie 2/1, 2, 2, 3/1, 4/1, 4/2, 6/2 lub od poniedziałku do piątku z wolnymi weekendami

Wyma gania:

- Doświadczenie w pracy jako kierowca C lub C+E
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( PROSIMY również pytać o oferty BEZ JĘZYKA)
- Chęć podjęcia pracy od zaraz, motywacja
- Wymagane dokumenty takie jak: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C lub C+E z kodem 95

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa do 2700 Euro + diety 36/24/12 Euro (w zależności od tras)
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywana bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Oferty na terenie całych Niemiec - także blisko granicy
- Pakiet niemieckich ubezpieczeń społecznych, zdrowotnych, Kindergeld
- Pomoc pracodawcy w załatwieniu wszystkich formalności w niemieckich urzędach
- Terminowe, wysokie zarobki
- Stabilna praca w dużych i rozwojowych niemieckich firmach
- Zapewnione zakwaterowanie na bazie firmy

Masz więcej pytań?
Zadzwoń, a chętnie na nie odpowiemy! +48 736 893 070

www. sasa-r. eu/praca-kierowca-ce -niemcy/

rekrutacja@sasa- r. eu

Prosimy o dołączanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kontakt:

Filip

SaSa Rekrutacja

Wrocław

telefon: 736893070

email: rekrutacja@sasa-r.eu

Praca dla kierowców:
Szukam pracy (277)
Dam pracę (973)