Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Konternery morskie Brema 3/1 4/1 576175003 od zaraz!
identyfikator oferty: oferta/210093/2019-10-09

Rejon:
cała Polska
Oferta:
Zadania:

61623; przewóz głównie artykułów konsumenckich na naczepie typu kontener morski

Wymagania:

61623; doświadczenie w pracy jako kierowca kat. C+E na naczepie typu kontener morski

61623; znajomość j. niemieckiego w stopniu podstawowym,

61623; karta kierowcy + kod 95,

61623; ADR podstawowy mile widziany,

61623; chęć podjęcia współpracy długoterminowej,

Oferujemy:

61623; legalne zatrudnienie w oparciu o umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą niemieckim,

61623; atrakcyjny system płacy,

61623; praca w systemie 2/1, 3/1, 4/1

61623; zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

61623; 1008364; brutto za każdy dzień pracy + 24 8364; diety Na umowie bedzie wpisana stawka dzienna 1008364; brutto + 248364; diety Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod

Kontakt:

Ilona Skopińska

Wrocław

telefon: 576175003

email: is@werkservice.pl

Dodaj
własną ofertę pracy