Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca-Magazynier (okolica Bielan Wrocławskich)
identyfikator oferty: oferta/208140/2019-09-11

Rejon:
dolnośląskie
Oferta:
Oferta pracy dla magazyniera w okolicach Bielan Wrocławskich. Obowiązki: Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie magazynu, Kontroluje przepływ towaru wydawanego i pobieranego współpracując, Kontroluje i wpływa na utrzymanie sprawności wózka widłowego, a*alizuje efektywność kosztową i operacyjną, Planuje odpowiednie środki, Realizuje następujące zadania indywidualne.

Dba o powierzone mienie i majątek firmy, Dba o dobry wizerunek firmy oraz PR wewnętrzny i zewnętrzny, Współpracuje z pracownikami innych działów w firmie, Przestrzega przyjętych wartości i zasad współpracy Przestrzega przyjętej w firmie organizacji pracy oraz obowiązujących regulaminów, procedur i innych instrukcji wewnętrznych w tym p. poż i BHP, Wykonuje inne polecenia przełożonych pozostające w związku z wykonywaną pracą. Osoba musi posiadać uprawnienia na wózki widłowe.

Wynagrodzenie to 3300 zł brutto podstawa + 300 zł dodatek za odpowiedzialność materialną. Praca od pn-pt 8h/dziennie w godzinach 6-18 (3 osoby pracujące na zmianę w tych godzinach). W przypadku gdy pracownik ma nadgodziny również jest za to wypłacane wynagrodzenie.
REKLAMA

Kontakt:

Botis Sp. z o.o.

Wrocław

telefon: +48533718543

email: d.klinski@botis.com.pl

Wróć do listy
Dodaj
własną ofertę pracy

Moje konto

REKLAMA
Inne oferty pracy:
Szukam pracy (36)
Dam pracę (177)
Szukam zlecenia (29)
Dam zlecenie (364)
Skróty:
Praca - strona główna
Praca dla kierowców
Inne oferty pracy
Dodaj ofertę (kierowca)
Dodaj ofertę (inna)
REKLAMA