Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

kierowca C+E wywrotka lub 8222; walking floor8221; 2200 8364; brutto + diety, D 8211; 24, 00 8364;,
identyfikator oferty: oferta/200289/2019-06-13

Rejon:
Zagranica
Oferta:
Werkservice poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko:

KIEROWC A C+E 8211; wywrotka lub 8222; walking floor8221;

Miejsce pracy: Niemcy, Turyngia

Wynagrodze nie: 1900-2800 8364; brutto + diety wysokie

Zadania na stanowisku:

- kierowanie pojazdem z naczepą typu wywrotka w lokalnych trasach po Niemczech, lub międzynarodowych

Co oferujemy:

- system zjazdowy 3/1 lub pracę bez systemu,

- bezpłatne zamieszkanie w pensjonacie

- zatrudnienie z zachowaniem norm czasu pracy kierowcy,

- legalną pracę w oparciu o niemiecką umowę, bezpośrednio z pracodawcą,

- gwarancję odprowadzania składek,

- możliwość uzyskania świadczeń socjalnych na terenie Niemiec (Kindergeld),

- terminowe wynagrodzenie zależne od wybranego systemu i Steuerklasse, obowiązuje stawka godzinowa:

- zdalną pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymaga my:

- prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

- minimum rocznego doświadczenia w transporcie międzynarodowym,

- doświadczenia w kierowaniu ciągnika z naczepą typu wywrotka

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego 8211; warunek konieczny

- zaangażowania w powierzoną pracę

- mile widziane doświadczenie w pracach sezonowych przy transporcie produktów rolnych

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 176 002 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kh@werkservice. pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: ://werkservice. eu/

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Kontakt:

Werkservice

Wrocław

telefon: +48 576 172 002

email: kh@werkservice.pl

Dodaj
własną ofertę pracy