Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
identyfikator oferty: oferta/170445/2018-08-10

Rejon:
wielkopolskie
Oferta:
Erontrans, jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 28-letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL, w związku ze swoim dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Spedyto r Międzynarodowy

Miej sce pracy: Pruszcz Gdański

Nr referencyjny: SD/2018/Swarzędz

Obowiązki:

8226; organizowanie całego cyklu usługi spedycyjno-przewozow ej w zakresie ładunków cało pojazdowych i częściowych (FTL/drobnica) w transporcie międzynarodowym

822 6; współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami

8226 ; kontrola płatności i inicjowanie działań windykacyjnych

8226 ; samodzielne pozyskiwanie i realizacja ewentualnych dodatkowych zleceń transportowych

8226 ; opcjonalnie: obsługa procedur celnych w ramach logistyki kontraktowej

Wymaga nia:

8226; min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku spedytora w transporcie drogowym,

8226; wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe z zakresu TSL,

8226; znajomość branży spedycyjnej oraz rynku przewoźników,

8226; praktyczna znajomość MS Office,

8226; znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

8226; znajomość innego języka obcego mile widziane,

8226; umiejętność pracy w warunkach presji czasu i odpor*ość na stres,

8226; bardzo dobra organizacja pracy i planowanie zadań w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Oferujemy:

8226 ; umowę o pracę

8226; możliwość do przystąpienia ubezpieczenia grupowego

8226; atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników

8226; możliwość dalszego rozwoju w ramach prężnie rozwijającej się organizacji

8226; stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

Oso by zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV opatrzonego zgodą na przetwarzanie danych osobowych: Aplikując na ogłoszenie, dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych ERONTRANS Sp. z o. o. dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego, prowadzonego zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie

o ochronie danych) 8211; dalej: RODO

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula Informacyjna

Zgodni e z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) 8211; dalej: RODO

w związku z przesłaną do ERONTRANS Sp. z o. o. aplikacją w ramach jednego z prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych, informujemy, że :

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ERONTRANS Sp. z o. o. z siedzibą w Pruszczu Gd. przy ul. Grunwaldzkiej 64B dalej: (Pracodawca).

2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z nawiązaniem i przebiegiem procesu zatrudnienia

3) podanie przez Panią/Pana danych identyfikacyjnych, kontaktowych, o wykształceniu i przebiegu kariery jest obowiązkowe (dane zawarte w art. 22 (1) Kodeksu Pracy) ; podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z nawiązaniem i przebiegiem Pani/Pana zatrudnienia/ współpracy;

4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest podmiot świadczący na rzecz Pracodawcy/Zleceniod awcy usługi związanej z procesem rekrutacyjnym oraz upoważnieni pracownicy/współprac ownicy ERONTRANS SP. Z O. O., przeprowadzający proces rekrutacji;

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas trwania rekrutacji, nie dłużej niż przez okres jednego miesiąca, licząc od wpłynięcia podania;

6) za Pani/Pana zgodą przekazane dane będą przechowywane dla celów dalszych rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 2 miesiące, licząc od wpłynięcia podania;

7) Posiada Pani/Pan prawo:

a) dostępu do treści swoich danych oraz do uzyskania kopii swoich danych

b) do sprostowania lub uzupełnienia treści Pani/Pana danych osobowych

c) ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych

d) usunięcia Pani/Pana danych osobowych, cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem, jednakże Pani/Pana dane mogą zostać całkowicie usunięte dopiero po upływie czasu przewidzianego na dochodzenie roszczeń,

e) wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

8) w celu wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych bądź zgłoszenia żądania usunięcia danych pozyskanych w toku rekrutacji należy zwracać się, kierując wiadomość na maila: wycofanie_zgody@eron trans. pl

9) Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

Kontakt:

Erontrans

Swarzędz

email: a.komosinska@erontrans.pl

Dodaj
własną ofertę pracy