Dodaj do obserwowanych

Dam pracę

Kierowca kat C+E/ plandeka/2350EUR netto/Essen Niemcy
identyfikator oferty: oferta/166208/2018-06-13

Rejon:
Zagranica
Oferta:
Agencja pośrednictwa pracy J & G Human Resources LTD z siedzibą w Anglii oraz z odziałem w Polsce zajmuje się pośrednictwem pracy na terenie całej Europy.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko

Kierowca kategorii C+E/ Essen

Obowiązki:

Prowadzenie pojazdów ciężarowych, w transporcie krajowym

Przestrzeganie czasu pracy

Zabezpieczenie ładunku podczas transportu

Wymagania:

Doświadczenie na stanowisku kierowcy minimum rok

Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Dośw iadczenie na naczepach typu plandeka

Mile widziane ADR

Prawo jazdy kat C+E z kodem 95

Sumienne zaangażowanie podejście do pracy

Oferujemy:

Stabilne zaudnienie na niemieckiej umowie o pracę

Dostęp do pełnego socjalu możliwość ubiegania się o świadczenia rodzinne (kindergeld)

Praca od poniedziałku do piątku

Wsparcie konsultanta podczas trwania całego kontraktu

Wynagrodzenie 2350 EUR netto

Miłą atmosferę w pracy

Zakwaterowanie w kabinie

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883) ".

Wyrażam zgodę na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez J & G Human Resources LTD. w celach handlowych i marketingowych zgodnie z art. 172 ustawy prawo telekomunikacyjne.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 450022300 lub adresem e-mail Dominik@jg-hr. co. uk

Kontakt:

J & G Human Resources LTD

Londyn

telefon: 450022300

email: Dominik@jg-hr.co.uk

Dodaj
własną ofertę pracy