REKLAMA

Cargo Glob

Partner etransport.pl - Cargo Glob

Giełda Cargo Glob, czyli międzynarodowa giełda transportowa to portal internetowy dostępny dla wszystkich użytkowników i umożliwiający znalezienie ładunku bądź transportu potrzebnego firmie w danym dniu. Na giełdzie można zarówno wystawiać, jak i szukać wolnych ładunków i pojazdów oraz dokonywać transakcji z wybranymi kontrahentami i odpowiednio ich potem oceniać. Ułatwi to kolejnym użytkownikom ewentualne podjęcie decyzji w sprawie współpracy z danym kontrahentem a najwyżej oceniane firmy będą przez Zespół Cargo Glob nagradzane.

www.cargoglob.com

Artykuły partnera

Cargo Glob i program partnerski
Cargo Glob i program partnerski
2011-05-27
Giełda Cargo Glob jako jedyna giełda wprowadziła dla swoich klientów zakładkę partnerstwa dzięki której każdy klient giełdy może pomóc w pozyskaniu klientów a do tego zarobić sporą sumę pieniędzy.
czytana
5769 razy
Cargo Glob czyli profesjonalna giełda transportowa
Cargo Glob czyli profesjonalna giełda transportowa
2011-04-04
Wywiad z panem Mateuszem Wyszyńskim – założycielem giełdy Cargo Glob
czytana
7186 razy
Czym jest giełda Cargo Glob ?
Czym jest giełda Cargo Glob ?
2010-12-24
Giełda Cargo Glob, czyli profesjonalna międzynarodowa giełda transportowa to portal internetowy dostępny dla wszystkich użytkowników i umożliwiający znalezienie ładunku bądź transportu potrzebnego naszej firmie w danym dniu.
czytana
4610 razy
Cargo Glob- nowa Giełda Transportowa
Cargo Glob- nowa Giełda Transportowa
2010-12-14
W połowie listopada ruszyła nowa giełda transportowa. Do chwili obecnej czyli w niecały miesiąc czasu na giełdę zarejestrowało się już ponad 1600 firm transportowych, spedycyjnych oraz produkcyjnych, a oferty ładunków i wolnych pojazdów pojawiają się coraz częściej.
czytana
5401 razy