REKLAMA

ABC SIKORSKI

Partner etransport.pl - ABC SIKORSKI

Liczy się przede wszystkim klient i jego zadowolenie - to dla Was pracujemy, organizujemy ciekawe i użyteczne szkolenia. Na rynku jesteśmy od 1995 roku. Jesteśmy firmą szkoleniową i specjalizujemy się w szkoleniach z branży: handel zagraniczny, techniki sprzedaży oraz TSL (Transport, Spedycja, Logistyka) - w tej dziedzinie jesteśmy zdecydowanym liderem na rynku. Mamy doświadczenie i współpracujemy z najlepszymi.
Nasi wykładowcy łączą kierunkowe wykształcenie w swojej dziedzinie z dużym doświadczeniem zawodowym - praktyka i teoria razem. Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują wysoko cenione w środowisku biznesowym certyfikaty ukończenia szkolenia.
Bardzo często szkolenia z tematów "Skuteczny handlowiec", "Sztuka rozmowy przez telefon" organizujemy na indywidualne zamówienie Firm. To bardzo dobra i efektywna forma podnoszenia kwalifikacji.
Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie zamknięte z każdego tematu, który Was najbardziej interesuje.

W sprawie szkoleń zamkniętych prosimy o kontakt z Andrzejem Sikorskim.
tel. kom. 0602-232-510
tel. 022 752-26-85
sikorski@edukacja2001.com.pl
edukacja@edukacja2001.com.pl

www.edukacja2001.com.pl

Artykuły partnera

Orłów żal
2011-05-27
Spedytor i przewoźnik to bardzo bliscy sobie partnerzy w biznesie. Jeżeli relacje są poprawne to można wręcz mówić o przyjaźni czy wręcz symbiozie. Problem jednak w słowach „relacje są poprawne” a i w słowie „spedytor” jest pułapka.
czytana
5355 razy