REKLAMA

Eurologistics

Partner etransport.pl - Eurologistics

Dwumiesięcznik "Eurologistics" ukazuje się od 2001 r. Pismo skierowane jest przede wszystkim do ludzi zainteresowanych praktyczną wiedzą logistyczną: menedżerów, szefów firmowych działów logistyki i obsługi klienta, prezesów i właścicieli przedsiębiorstw, w tym firm logistycznych. Pismo jest także pomostem między środowiskiem naukowym, gdzie rodzą się ciekawe pomysły dla logistyki a światem biznesu. Od 2002 r. "Eurologistics" przygotowuje ranking firm logistycznych (program badawczy dotyczący zadowolenia klientów) "Operator Logistyczny Roku". Wyniki rankingu ogłaszane są na ekskluzywnej Gali Logistyki w Warszawie.
Wybrane działy: Raport, Logistyka w Praktyce, Trendy, Dystrybucja, Przewozy Kolejowe, Transport Drogowy, Transport Lotniczy, Przesyłki Ekspresowe, Towary Niebezpieczne.

www.eurologistics.pl

Artykuły partnera

Fuzja dwóch światów: wiedza i praktyka
Fuzja dwóch światów: wiedza i praktyka
2019-09-04
Przedstawiciele branży TSL mogą skorzystać z możliwości, jakie stworzyła fuzja dwóch doskonale znanych wydarzeń branżowych. Konferencje Advanced Supply Chain i Euro-Trans połączyły siły i oferują nową jakość wszystkim zainteresowanym poszerzaniem teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat zarządzania łańcuchami dostaw.
czytana
1760 razy
I Kongres Transportowy: Siła zaufania
I Kongres Transportowy: Siła zaufania
2013-11-18
Ponad 200 uczestników zgromadził I Kongres Transportowy, który odbył się 8 listopada 2013 roku w warszawskim hotelu Sound Garden.
czytana
6348 razy