REKLAMA

Eurologistics

Partner etransport.pl - Eurologistics

Dwumiesięcznik "Eurologistics" ukazuje się od 2001 r. Pismo skierowane jest przede wszystkim do ludzi zainteresowanych praktyczną wiedzą logistyczną: menedżerów, szefów firmowych działów logistyki i obsługi klienta, prezesów i właścicieli przedsiębiorstw, w tym firm logistycznych. Pismo jest także pomostem między środowiskiem naukowym, gdzie rodzą się ciekawe pomysły dla logistyki a światem biznesu. Od 2002 r. "Eurologistics" przygotowuje ranking firm logistycznych (program badawczy dotyczący zadowolenia klientów) "Operator Logistyczny Roku". Wyniki rankingu ogłaszane są na ekskluzywnej Gali Logistyki w Warszawie.
Wybrane działy: Raport, Logistyka w Praktyce, Trendy, Dystrybucja, Przewozy Kolejowe, Transport Drogowy, Transport Lotniczy, Przesyłki Ekspresowe, Towary Niebezpieczne.

www.eurologistics.pl

Artykuły partnera

Fuzja dwóch światów: wiedza i praktyka
Fuzja dwóch światów: wiedza i praktyka
2019-09-04
Przedstawiciele branży TSL mogą skorzystać z możliwości, jakie stworzyła fuzja dwóch doskonale znanych wydarzeń branżowych. Konferencje Advanced Supply Chain i Euro-Trans połączyły siły i oferują nową jakość wszystkim zainteresowanym poszerzaniem teoretycznej i praktycznej wiedzy na temat zarządzania łańcuchami dostaw.
czytana
1533 razy
I Kongres Transportowy: Siła zaufania
I Kongres Transportowy: Siła zaufania
2013-11-18
Ponad 200 uczestników zgromadził I Kongres Transportowy, który odbył się 8 listopada 2013 roku w warszawskim hotelu Sound Garden.
czytana
6055 razy
Pod kontrolą
Pod kontrolą
2009-07-30
Przedstawiciele świata finansów zgodnie wskazują, że kryzys jest zarówno zagrożeniem, jak i szansą. Ważne, aby podjąć działania, które umożliwią uchronienie Polski od negatywnych skutków kryzysu. Jerzy Pruski, prezes zarządu PKO BP, podkreślił, że to co się dzieje w Polsce jest konsekwencją wydarzeń, do jakich doszło poza granicami naszego kraju. Rdzeniem problemu jest sytuacja w sektorze finansowym.
czytana
6133 razy
Astronomiczne wydatki
Astronomiczne wydatki
2009-03-31
Na naszych oczach tworzy się historia. Wykładowcy historii doktryn ekonomicznych na siłę szukają analogii. Rządy wydadzą na ratowanie gospodarki więcej niż na wojny, wyścigi zbrojeń i podbój kosmosu razem wzięte. Nie ma wątpliwości, ze będzie to największy wydatek w historii świata. Nawet koszt II wojny światowej był ponad dwukrotnie niższy (wyniósł 3,6 biliona dolarów).
czytana
10270 razy