REKLAMA

Transport Polski

Partner etransport.pl - Transport Polski

„Transport Polski” to nowoczesny magazyn transportu drogowego. Skierowany do kadry menedżersko-kierowniczej firm transportowych, osób prowadzących transport drogowy oraz pasjonatów samochodów użytkowych. Na naszych łamach prezentujemy nowości ze świata motoryzacji, zagadnienia techniczno – eksploatacyjne dotyczące samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów.
Magazyn podzielony jest na stałe działy zajmujące się samochodami ciężarowymi, dostawczymi, autobusami, techniką motoryzacyjną, bezpieczeństwem, sportem i pojazdami kempingowymi (tylko u nas tematyka ta występuje cyklicznie). Bardzo dużym zainteresowaniem, cieszy się „Transport Obserwator”, stały dodatek, zajmujący się problemami środowisk transportowych. Współpracujemy z największą organizacją przewoźników drogowych – Zrzeszeniem Międzynarodowych Przewoźników Drogowych.
Jako jedyni w branży podejmujemy się nietypowych wyzwań: własnych testów porównawczych (ogrzewania powietrzne i akumulatory) przeprowadzanych m.in. na WAT-cie.
Redakcja magazynu transportu drogowego „Transport Polski” mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podejmuje się trudnych wyzwań. „Bezpieczna szkoła przy drodze” to jedyny w Europie dynamiczny pokaz z udziałem pojazdów ciężarowych opracowany i realizowany w całości przez polskich dziennikarzy.
Magazyn dostępny jest w sieci Ruch, Kolporter, EMPiK, HDS oraz na wybranych stacjach benzynowych.

www.transportpolski.pl