Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd
REKLAMA

ITE Poland

Partner etransport.pl - ITE Poland

ITE Poland jest częścią brytyjskiej Grupy ITE (International Trade Exhibitions) Plc, największego na świecie organizatora międzynarodowych targów i konferencji na rynkach wschodnich i wschodzących. Szerokie portfolio wydarzeń organizowanych przez ITE zawiera zarówno imprezy dla profesjonalistów wąskich specjalizacji, jak również najważniejszych sektorów m.in.: budowlanego, spożywczego, transportowego i motoryzacyjnego. Na polskim rynku istniejemy od 2008 roku. Jesteśmy odpowiedzialni za bezpośrednią obsługę wszystkich polskich wystawców na zagranicznych targach organizowanych przez naszą Grupę – zajmujemy się między innymi rezerwacją powierzchni wystawienniczej, zabudową stoisk, a także wynajmem sal konferencyjnych. Zespół ITE Poland składa się z profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży targowej.

www.ite-poland.com

Artykuły partnera

Zbliżają się targi Breakbulk Europe
Zbliżają się targi Breakbulk Europe
2016-03-07
To największe na świecie targi dedykowane branży przewozów ładunków nienormatywnych. Naszej redakcji udało się przeprowadzić wywiad z jedną z organizatorek tego prestiżowego przedsięwzięcia.
Targi Breakbulk Middle East za nami. Udany debiut
Targi Breakbulk Middle East za nami. Udany debiut
2015-12-14
Wymiana handlowa odgrywa kluczową rolę w rozwoju gospodarczym Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki wysokim cenom ropy i gazu ziemnego oraz dużemu reeksportowi obroty handlowe z zagranicą wykazują dodatnie saldo.
Zapraszamy na BREAKBULK
Zapraszamy na BREAKBULK
2015-07-10
Seria organizowanych na całym świecie targów i konferencji dedykowanych transportowi ładunków ponadgabarytowych odbędzie się już w październiku w terminie 25 – 28 października 2015 roku w Abu Dhabi.
Ile maksymalnie słoni zmieści się na pokładzie kontenerowca?
Ile maksymalnie słoni zmieści się na pokładzie kontenerowca?
2015-05-04
Na to i inne pytania dotyczące transportu wielkogabarytowego z pewnością odpowiedź znają wystawcy targów transportowych Breakbulk Europe, które rozpoczynają się już 18 maja w Antwerpii w Belgii.