Patronat etransport.pl

VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Motor Show Truck 2019

Rozpoczęcie:Czwartek, 28 marca 2019 r.
Zakończenie:Sobota, 30 marca 2019 r.
Miejsce:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Ruszają przygotowania do VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, których finały odbędą się podczas Poznań Motor Show 2019. Zgłoszenia będą przyjmowane od stycznia na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl. Ambasadorem największego pod względem liczby uczestników konkursu dla mechaników jest mechanik, wielokrotny mistrz w rajdach Grzegorz Duda - gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo. Głównym partnerem Mistrzostw jest producent olejów silnikowych Mobil Delvac.

O mistrzowskie tytuły rywalizują dwuosobowe drużyny Młodych Mechaników i Młodych Lakierników, które zostają wyłonione w drodze internetowych eliminacji. Co roku zgłoszenia spływają średnio z ponad 500 szkół samochodowych z całej Polski. W 2019 roku w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników, tak jak w każdej poprzedniej edycji, wystartują także zawodowcy wybrani spośród profesjonalnych mechaników reprezentujących warsztaty działające na terenie kraju.

Doświadczenie poprzednich edycji pokazuje, że na finalistów Mistrzostw Młodych Mechaników i Mistrzostw Młodych Lakierników pracodawcy czekają z otwartymi ramionami.
Organizator:Międzynarodwe Targi Poznań
Kontakt:www.mistrzostwamechanikow.pl
Link:Więcej