REKLAMA

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Dzierżoniowie

Rozpoczęcie:Piątek, 17 maja 2019 r.
Zakończenie:Środa, 5 czerwca 2019 r.
Miejsce:Dzierżoniów, ul. Staszica 32
Województwo:dolnośląskie
Szanowni Państwo
Jeżeli macie potrzebę uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych w transporcie drogowym, zachęcam do przeczytania tych kilku słów.

A może własny Certyfikat Kompetencji Zawodowych?
Prowadzenie własnej firmy transportowej, spedycji lub objęcie stanowisk kierowniczych w branży transportowej wymaga dysponowania Certyfikatem Kompetencji Zawodowych. W Polsce taki certyfikat wydaje Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie. Aby go uzyskać, wystarczy tylko zdać egzamin państwowy….

Tylko egzamin?
Egzaminy organizowane są przez ITS w kilku miastach w Polsce. Egzamin trwa 4 godziny i składa się z dwóch części. Pierwsza to test złożony z 64 pytań, natomiast druga to zadanie egzaminacyjne złożone z dwóch przykładów praktycznych. Niby proste – ale…?

Ogrom wiedzy!
Egzaminy ITS nie cieszą się dobrą sławą. Rzecz w tym, że ilość wiedzy, jaką należy zgłębić zgodnie z oczekiwaniami unijnego ustawodawcy, przerasta z reguły możliwości percepcyjne Normalnego Człowieka.

Nasz pomysł!
Idea szkolenia powstała na bazie doświadczeń kilku osób, które zgłosiły się do nas z prośbą o udzielenie wparcia w zakresie rozwiązywania przykładowych zadań egzaminacyjnych. Okazało się, że po ukończeniu różnych kursów i szkoleń, nie udało się im zdać egzaminu. Z relacji tych osób wynikało, że szkolenia w których brały udział prowadzone były w niezwykle dużym tempie (nawet po 10 godzin dziennie) i w niezwykle krótkim czasie – zaledwie w ciągu kilku dni.

Nasza propozycja?
Nasze szkolenie trwa trzy tygodnie i obejmuje 6 spotkań z ekspertami (piątek i sobota po 6 godzin lekcyjnych) oraz 3 spotkania warsztatowe – łącznie 54 godziny lekcyjne. Program szkolenia oraz przyjęte metody dydaktyczne nastawione są na osiągnięcie celu, jakim jest pozytywny wynik egzaminu. Przyjęty harmonogram szkolenia i rozkład zajęć jest kompromisem pomiędzy koniecznością nauki a czasem, jaki każdy uczestnik może na nią przeznaczyć. Szkolenia prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz wysokiej klasy praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie dydaktyczne.

Gdzie i kiedy?
Szkolenie rozpoczynamy w dniu 15 marca 2019 o godzinie 16:00 w siedzibie naszego ośrodka w Dzierżoniowie przy ul. Staszica 32. Każdej osobie zainteresowanej szkoleniem udostępnimy szczegółowy harmonogram.

Kim jesteśmy?
Transportowy Ośrodek Szkoleniowe w Dzierżoniowie to sprawdzony partner biznesowy wielu przedsiębiorców transportowych regionu wałbrzyskiego, który skutecznie wspiera ich działalność w obszarze kształcenia kadr. Jesteśmy wpisani do rejestrów ośrodków szkolenia prowadzonych przez Wojewodę Dolnośląskiego, Marszałka Województwa Dolnośląskiego oraz Wojewódzki Urząd Pracy. Nasz ośrodek znajduje się również w wykazie ośrodków szkoleniowych prezentowanych na
głównej stronie Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie.

Jestem na "TAK" i chcę więcej informacji.
Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu i jeżeli interesują Państwa jego szczegóły, zapraszamy na naszą stronę internetową lub profil na Facebooku.


Pozdrawiam i zachęcam do udziału.
Mariusz Bukowski
kierownik projektu
Organizator:Transportowy Ośrodek Szkoleniowy TOS
Kontakt:Kierownik projektu
Mariusz Bukowski
793337721
biuro@tos-szkolenia.pl