Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym Piła

Rozpoczęcie:Poniedziałek, 6 maja 2019 r.
Zakończenie:Piątek, 10 maja 2019 r.
Miejsce:Piła
Województwo:cała Polska

Szkolenie dla osób ubiegających się o Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym odpowiedniego rodzaju (krajowy lub międzynarodowy zarobkowy przewóz osób) zgodnie z Ustawą z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (Dz. U. Nr 125, poz. 1371) oraz Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 9 stycznia 2002 r. w sprawie uzyskiwania certyfikatów kompetencji zawodowych w transporcie drogowym (Dz. U. Nr 5, poz. 51).

Proponowany w ramach szkolenia pakiet dla uczestnika:
pełen zestaw materiałów (około 3000 pytań testowych i kilkadziesiąt zadań problemowych) oraz materiały pomocnicze – streszczenia, opracowania, tabelki i schematy w wersji drukowanej i elektronicznej. Są to materiały, które będą przydatne nie tylko do przygotowania się do egzaminu, ale również w pracy (wzory pism, oświadczenia, materiały prawne). W czasie zajęć omawiamy nie tylko zagadnienia ściśle związane z egzaminem, ale również kwestie praktyczne (odwołania do ITD, Policji, system kar, formularze i wiele innych).
serwis kawowy
zaświadczenie ukończenia kursu zgodne ze wzorem MEN
certyfikat suplement (programowy)
pomoc w procedurze zgłoszenia na egzamin w ITS Warszawa
ubezpieczenie w czasie szkolenia


Ze względu na specyfikę pracy uczestników, szkolenie organizujemy w trybie weekendowym 2 x sobota/niedziela lub w układzie piątek/sobota/niedziela/poniedziałek – piątek i poniedziałek od 16:00; w soboty/niedziele – od godz. 9:00.

Do dyspozycji oddajemy wygodną salę szkoleniową – rzutnik i tablica multimedialna ( w razie potrzeby 13 laptopów +Wifi HotSPOT).

Zakład Doskonalenia Zawodowego
ul. Browarna 19
64-920 Piła
tel. 723 405 247

http://zdz.pila.pl/certyfikat-kompetencji-zawodowych-w-transporcie-drogowym/
Organizator:Zakład Doskonalenia Zawodowego w Pile
Kontakt:723405247
Link:Więcej