Kurs ADR w Dzierżoniowie

Rozpoczęcie:Piątek, 14 grudnia 2018 r.
Zakończenie:Niedziela, 16 grudnia 2018 r.
Miejsce:Dzierżoniów, ul. Staszica 32
Województwo:cała Polska
Zapraszamy na Kursy ADR dla kierowców (wszystkie rodzaje uprawnień). Zajęcia kursu podstawowego realizowane w systemie weekendowym - ale uwzględniamy również indywidualne potrzeby i oczekiwania pod warunkiem ich wcześniejszego zgłoszenia. Egzamin państwowy organizowany jest w ostatnim dniu szkolenia.

UWAGA!! Ze względu konieczność wysłania informacji do Marszałka Województwa, prosimy wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału w kursie.

Kurs podstawowy początkowy kosztuje 500 zł a cena obejmuje:
- udział w szkoleniu i ćwiczeniach (z użyciem rzeczywistego wyposażenia awaryjnego, w tym gaśnic)
- koszt egzaminu
- podręcznik kierowcy ADR z wykazem materiałów (na własność)
- instrukcje pisemne kierowcy
- pomoc w wypełnieniu formalności.

Koszty dodatkowe to opłata za wydanie zaświadczenia i opłata ewidencyjna - wpłata na konto Urzędu Marszałkowskiego: 50,50 zł.

Dla osób zainteresowanych udostępniamy moduł szkolenia e-learningowego na platformie internetowej, jako element dodatkowego wsparcia w nauce.

Kurs prowadzą doradcy DGSA oraz ratownicy z wieloletnim stażem i praktyką zawodową. Dbamy o 100% zdawalności - szkolimy skutecznie i na bardzo wysokim poziomie. Satysfakcja gwarantowana!!!

Podczas szkolenia odbywają się bardzo ciekawe i atrakcyjne ćwiczenia z zakresu p.poż. i udzielania pierwszej pomocy!!!

Podana cena dotyczy udziału w kursie początkowym obejmującym szkolenie podstawowe. Kierowca po ukończeniu tego kursu zdobywa międzynarodowe uprawnienia ADR do przewozu towarów niebezpiecznych w opakowaniach transportowych oraz luzem - nieopakowanych.
Uprawnienia podstawowe można rozszerzyć o uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych w cysternach oraz przewozu materiałów wybuchowych i promieniotwórczych.

Chętnie odpowiemy na wszelkie zapytania. Dla zgłoszeń grupowych (nawet 2 osoby) oraz kierowców przedłużających uprawnienia stosujemy korzystne rabaty.

Serdecznie zapraszamy.
Zespół TOS Dzierżoniów
PROFESJONALNIE I SKUTECZNIE
Organizator:Transportowy Ośrodek Szkoleniowy TOS
Kontakt:tel. 793 337 721