Patronat etransport.pl

Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX

Rozpoczęcie:Wtorek, 16 kwietnia 2019 r.
Zakończenie:Środa, 17 kwietnia 2019 r.
Miejsce:Expo Silesia Sosnowiec
Województwo:śląskie

TRANSPORTEX to:


- doskonała okazja do przedstawienia swojej oferty i pochwalenia się osiągnięciami,
- idealne miejsce do pozyskania nowych kontaktów biznesowych,
- możliwość zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań z zakresu technologii i usług transportowych,
- wymiana wiedzy i doświadczeń z fachowcami z branży,
- salony: Naczep i Wyposażenia Pojazdów oraz Logistyki i Magazynowania,
- bezpłatne konsultacje, warsztaty i pokazy,
- konferencja branżowa 'Zmiany w Transporcie – 2019'.

16 kwietnia zapraszamy na konferencję 'Zmiany w Transporcie 2019' organizowaną we współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN.

Podczas konferencji będzie można:

- poznać aktualne zmiany w prawie transportowym w obszarze transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu (transport osób i rzeczy),
- porozmawiać z uczestnikami i prelegentami (służby kontrolne odpowiedzą na nurtujące pytania), pozyskać wartościowe kontakty, podzielić się własnymi doświadczeniami, co może stanowić podstawę do wypracowania rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpieczeństwa w samym przedsiębiorstwie,
- przy stoiskach eksperckich, uzyskać bezpłatne porady od specjalistów, praktyków, którzy pomogą w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

Aglomeracja śląska to wielki węzeł komunikacyjny - nie tylko drogowy, ale również kolejowy. To właśnie tu - na skrzyżowaniu autostrad A4 i A1 – północ-południe i wschód-zachód, występuje znacząca wymiana towarowa. Można tu też zauważyć pokaźny ruch tranzytowy o zasięgu zarówno krajowym jak i międzynarodowym. Województwo śląskie ze względu na doskonałe skomunikowanie leży w obszarze dużego zainteresowania najemców oraz deweloperów logistycznych. Wszystkie te czynniki powodują, iż firmy dystrybucyjne postrzegają nasz region jako bazę logistyczno-transportową obsługującą nie tylko Polskę, ale również Państwa ościenne. Świetna infrastruktura drogowa zapewnia zatem łatwą dostępność olbrzymiej liczby 8 milionów potencjalnych klientów.
Organizator:Expo Silesia Sp. z o.o.
Kontakt:wioletta.blonska@exposilesia.pl
Link:Więcej