REKLAMA
Patronat etransport.pl

Pierwszopomocni na drodze bezpłatne szkolenie dla kierowców z udzielania pierwszej pomocy

Rozpoczęcie:Piątek, 31 sierpnia 2018 r.
Miejsce:A2, MOP Brwinów (kier. Warszawa)
Województwo:cała Polska

Pierwszopomocni na drodze

to ogólnopolska inicjatywa mająca na celu budowanie świadomości społecznej kierowców, rozwój edukacji w zakresie bezpieczeństwa i ratownictwa na drogach oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii do poprawy bezpieczeństwa.

W ramach spotkań będzie można zobaczyć między innymi, praktyczny pokaz niesienia pierwszej pomocy ofiarom wypadku, nauczyć się resuscytacji, zaznajomić się z działaniem automatycznego defibrylatora i przetestować jego działanie na fantomie. Nowością jest nauka ewakuacji rannego z kabiny ciężarówki metodą „Anakonda oraz wiele pokazów w tym strażaków z Państwowej Straży Pożarnej. W ramach akcji zostanie przeszkolonych ponad tysiąc kierowców zawodowych.

Na kierowców czeka mnóstwo niespodzianek. Poza głównymi działaniami szkoleniowymi odbędą się pokazy służb ratowniczych, wielu ekspertów odpowie na pytania związane z bezpiecznym poruszaniem się po polskich drogach, a organizatorzy zadbali o to, aby każdy kierowca biorący udział dostał specjalnie przygotowany na tą okazję dyplom – mówi pomysłodawca projektu, Pan Daniel Węgrzynek
Organizator:ANG Sp. z o.o.
Kontakt:www.pierwszopomocni.com.pl
Link:Więcej