REKLAMA

Faktoring i pożyczki krótkoterminowe dla firm
identyfikator oferty: gielda/35470

Finansowanie
do ustalenia
Cena
Zapraszam do współpracy ze spółką INDOS SA, która od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe służące poprawie płynności finansowej podmiotów gospodarczych w całej Polsce. Faktoring jawny, niejawny, odwrotny
- Limit finansowania od 30 000 zł do 3 000 000 zł
- Koniec z czekaniem na przelewy od kontrahentów. Do 90% wartości faktury wypłacimy Ci w 24 h.
- Masz wybór: faktoring jawny z najniższą prowizją; faktoring cichy, jeśli nie chcesz informować kontrahenta lub faktoring odwrotny, jeśli masz pilne zobowiązania do zapłaty. Do finansowania oddajesz wybrane przez siebie faktury. - Zapewniamy bezpieczeństwo. Pomożemy Ci załatwić formalności. Dopilnujemy, aby transakcja przebiegła bezproblemowo i Twój kontrahent terminowo zapłacił za fakturę.
- Kwalifikujesz się. Akceptujemy firmy działające krócej niż 1 rok, niezależnie od wielkości obrotów, również z zadłużeniem w ZUS i US. Masz niepewną sytuację finansową? Nie szkodzi! Dla nas najważniejsza jest wiarygodność podmiotu, który ma opłacić fakturę.
- Masz jasność co do kosztów. Prowizję pobieramy wyłącznie za faktyczną ilość dni finansowania, po wpłacie od Twojego kontrahenta.

Pożyczki krótkoterminowe dla firm
- na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą
- kwota pożyczki od 50 000 zł do 3 000 000 zł
- okres finansowania do 12 m-cy
- szybkie rozpatrzenie wniosku - do 3 dni
- dla podmiotów gospodarczych działających co najmniej 12 m-cy
- elastyczne podejście do zabezpieczenia rzeczowego - akceptujemy zarówno zabezpieczenie na ruchomościach, jak i nieruchomościach. Bez wyceny rzeczoznawcy.

Kontakt: INDOS SA, www. indos. pl, tel. 661 073 384, e-mail: iwona. nawrot@indos. pl

Kontakt:

INDOS SA
+661 073 384
iwona.nawrot@indos.pl
ilość odsłon oferty: 158
Wróć do listy