REKLAMA

Faktoring i pożyczki dla firm transportowych
identyfikator oferty: gielda/34521

Finansowanie
do ustalenia
Cena
Zapraszam do współpracy ze spółką INDOS SA, która od ponad 25 lat świadczy usługi finansowe służące poprawie płynności finansowej podmiotów gospodarczych w całej Polsce.


Faktoring jawny, niejawny, odwrotny


- Koniec z czekaniem na przelewy od kontrahentów. Do 90% wartości faktury wypłacimy Ci w 24 h.
- Wybierasz to, co Ci pasuje: faktoring jawny z najniższą prowizją; faktoring cichy, jeśli nie chcesz informować kontrahenta lub faktoring odwrotny, jeśli masz pilne zobowiązania do zapłaty. Do finansowania oddajesz wybrane przez siebie faktury.
- Masz zapewnione bezpieczeństwo. Pomożemy Ci załatwić formalności. Dopilnujemy, aby transakcja przebiegła bezproblemowo i Twój kontrahent terminowo zapłacił za fakturę.
- Kwalifikujesz się. Akceptujemy firmy działające krócej niż 1 rok, niezależnie od wielkości obrotów, również z zadłużeniem w ZUS i US. Masz niepewną sytuację finansową? Nie szkodzi! Dla nas najważniejsza jest wiarygodność podmiotu, który ma opłacić fakturę.
- Masz jasność co do kosztów. Prowizję pobieramy wyłącznie za faktyczną ilość dni finansowania, po wpłacie od Twojego kontrahenta.


Limit finansowania od 30 000 zł do 3 000 000 zł


Pożyczki krótkoterminowe dla firm

- na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą

- kwota pożyczki od 50 000 zł do 3 000 000 zł

- okres finansowania do 12 m-cy

- szybkie rozpatrzenie wniosku - do 3 dni

- dla podmiotów gospodarczych działających co najmniej 12 m-cy

- elastyczne podejście do zabezpieczenia rzeczowego - akceptujemy zarówno zabezpieczenie na ruchomościach, jak i nieruchomościach. Bez wyceny rzeczoznawcy.

Kontakt:

INDOS SA www.indos.pl
+508322966
mateusz.mikitiuk@indos.pl
ilość odsłon oferty: 143
Wróć do listy