Zabrane prawo jazdy w Norwegi?? ?
ID: 89764

Panowie zabrano mi w Norwegi prawo jazdy za przekroczenie prędkości przekroczyłem ją o 27km/h a obowiązywało 60km/h a ja jechałem 87km/h, zostałem ukarany zakazem jazdy po Norwegi przez 3 miesiące oraz mandatem. Policjant z którym rozmawiałem powiedział ze może być to kwota w wysokości od 6500tys kor do 7000tys kor. Moje pytanie brzmi w jakim czasie przyślą albo odzyskam prawo jazdy i czy mandat będzie tak wysoki jak mówił policjant.

Posty (20)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.80.103.120

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce