Podwójne życie za kierownicą!
ID: 81377

"... Wielu kierowców kursujących na stałej trasie, ma swoje stałe „ dziewczyny”. W praktyce wygląda to tak, że kiedy kierowca jedzie w trasę, to panienka czeka już na niego. Jest jednak problem dostarczenia ładunku, dopilnowania jego rozładowania, załatwienia wszelkich związanych z tym kwitów itd. Problem tylko z pozoru, bo zajmuje się tym na przykład rodzina panienki lub jej zaufani znajomi. Bywa zresztą i tak, że na co dzień formalnie pracuje ona w firmie, która jest odbiorcą ładunku, więc całą sprawę załatwiają jej zaufani znajomi.
Opłaca się to wszystkim zainteresowanym: kierowca dzięki ciągle korzystnemu przelicznikowi ma full service seksualny, panienka kasę plus ewentualne prezenty a Ci, którzy załatwiają techniczną stronę dostarczenia ładunku – odpaloną dolę. Często wygląda to tak, że kierowca w ogóle nie podjeżdża do firmy, do której ma trafić ładunek. Jedzie wprost na chatę do panienki, gdzie TIRa przejmują "techniczni" i w czasie kiedy on oddaje się łóżkowym rozkoszom oni wszystko załatwiają. Po sprawie podstawiają auto pod dom panienki i kierowca rusza w drogę powrotną... "
:D:D:D

Posty (45)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.80.103.120

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce