Smutna prawda o nas KIEROWCACH...
ID: 77444

Koledzy nie chcę się bawić w socjologa, ale od pewnego czasu zacząłem się zastanawiać skąd się w nas bierze tyle agresji i chamstwa... non stop ciągłe wyzwiska (czy to na CB, czy na forum), jednym słowem brak szacunku dla siebie... Natomiast jeśli chodzi o psioczenie na warunki pracy, to się zdecydowanie zgadzam, jednak należałoby zauważyć pewną ważną kwestię, otóż my jako kierowcy jeżdżący dobre 15 lat za kółkiem, często z dala od rodzin, prowadząc samotny tryb życia, tak naprawdę nie umiemy nic innego robić jak tylko "kręcić dobrze kółkiem", to że jest nam dzisiaj ciężko się przebranżowić, wynika z przyzwyczajenia i być może zamiłowania do roboty kierowcy

~makaron
*.152.140.82.dsl.dynamic.t-mobile.pl

Posty (125)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.224.100.134

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce