REKLAMA

zakaz wjazdu, a działalność gospodarcza
ID: 52516

Mam problem z sasiadem. Mieszkam w bocznej uliczce na terenie miasta i mam spora działkę. Ponieważ, mam zestaw, a jednemu sąsiadowi to się nie podoba, załatwił w radzie osiedla, że ma zostać postawiony zakaz wjazdu pow. 3. 5t. Czy ktos wie jak się mam bronić?U siebie na działce wykonuje tylko małe naprawy, a wjazdów i wyjazdów z działki mało, bo robię w międzynarodówce.

~własna działalność
*.neoplus.adsl.tpnet.pl

Posty (2)

Twardy72
2017-10-02 10:33:23
Wystąp do zarządcy drogi (Gmina, Miasto) o zezwolenie na niestosowanie się do znaku. Napewno się zgodzą, gdyż jest wyrok Naczelego Sadu Administracyjnego, że do własnej posesji masz prawo dojechać ( droga konieczna).
A jeżeli w tej gminie płacisz podatek od środków transportu to gmina nie zaryzykuje, żebyś przeniósł działalność gdzie indziej.
Zarządca drogi możę dać zgodę na niestosowanie się do każdego znaku który ustawił.
~maro
2017-10-02 12:02:54
Ciekawe pod jakim adresem ma pan przewoźnik swoją bazę eksploatacyjną?
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 23.20.223.212

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce