ID: 289881
Ciężarówki jechały na oleju opałowym. Kierowcy zapłacili po 10 tys. zł kary
ID: 289881
ID: 289881
Kontrola paliwa na S61 zakończyła się wysokimi karami dla dwóch kierowców ciężarówek. Funkcjonariusze KAS wykryli w zbiornikach olej opałowy, którego nie wolno używać jako paliwa napędowego.
Kontrola paliwa na S61 zakończyła się wysokimi karami dla dwóch kierowców ciężarówek. Funkcjonariusze KAS wykryli w zbiornikach olej opałowy, którego nie wolno używać jako paliwa napędowego.
~etransport.pl
Posty (12)
| ~Bolek | Olej opałowy to jest napędowy tylko z barwnikiem. Komu poza fiskusem zagraża? | |||
| ~xthx | Obecnie ciężko jest to normalnie kupić rodzaj instalacji i inne wymogi cena też jest droga nie opłaci się | |||
| ~Kinia | Jak jest olej to go olej... ! | |||
| ~Rufus | Sprawa jest prosta, wrocił Tusk wróciły mafię paliwowe, paliwo drogie, więc kazdy przewoźnik szuka tanszego paliwa, kupuje od nieznanego sprzedawcy tanie paliwo a potem okazuje się że zamiast czystego oleju jest to odbarwiony olej opałowy, dzwoni do tej firmy ale firmy juz nie ma. Urzad skarbowy robi kontrole wyrzuca fv z kosztów nakłada kary a ty nic z tym nie mozesz zrobic. Wypisz wymaluj lata 2000- 2015. | |||
| ~Gamed | Rufus.. piszesz jak potłuczony.. podwyżki wprowadził pan Morawiecki. | |||
| ~sid | 10 tys kara za to ze nie dali sie okrasc | |||
|
ainak
| ~Rufus, ty masz ciężką chorobę. Tuskofobia | |||
|
taqoo
| Gdyby nie Tusk, Polski by już nie było. Putin wcurwiony, że nie wyszło. Cóż kaczafi nie stanął na wysokości zadania. Nie będzie wieńca z Kremla na rychłym pogrzebie. | |||
| ~sid | Tagoo Wszyscy wiemy co sie stalo z Libiom po smierci Kadafiego | |||
| ~Stasiek | Uwaga na podróbki. Prawdziwy tagoo to gej i wącha klej na holenderskiej przemyslowce | |||
| ~driver | ciekawe dlaczego kierowce. . tuskowe sluzby chca ukarac... ciekawe czyje byly ciezarowki... nie przyjmowac mandatow... | |||
| ~Ordynator oddziału kuku! | driver trzym se pałe kurna! Howgh! |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



