ID: 289875
Dodatkowe opłaty dla ciężarówek w Niemczech?
ID: 289875
ID: 289875
Organizacje gospodarcze w Badenii-Wirtembergii sprzeciwiają się planom wprowadzenia dodatkowych opłat dla ciężarówek na drogach landowych i komunalnych. Ich zdaniem nowe myto podniosłoby koszty transportu, osłabiło konkurencyjność firm z regionu i szczególnie mocno uderzyło w przedsiębiorstwa działające na terenach wiejskich oraz przy granicach.
Organizacje gospodarcze w Badenii-Wirtembergii sprzeciwiają się planom wprowadzenia dodatkowych opłat dla ciężarówek na drogach landowych i komunalnych. Ich zdaniem nowe myto podniosłoby koszty transportu, osłabiło konkurencyjność firm z regionu i szczególnie mocno uderzyło w przedsiębiorstwa działające na terenach wiejskich oraz przy granicach.
~etransport.pl
Posty (1)
| ~gucio | Trzeba przyznać że niemce dbają żeby kolorowi goście nie pracowali tylko żyli na frajerow koszt |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



