ID: 289837
Rynek pracy zaskakuje. Większość Polaków zadowolona z wynagrodzeń, zwłaszcza w TSL
ID: 289837
ID: 289837
Większość Polaków deklaruje zadowolenie ze swoich zarobków, a w branży transportu, logistyki i motoryzacji odsetek ten jest jeszcze wyższy niż średnia rynkowa. Z badania ManpowerGroup wynika, że satysfakcję z wynagrodzenia deklaruje 69 proc. pracowników w Polsce i 76 proc. zatrudnionych w sektorze TSL.
Większość Polaków deklaruje zadowolenie ze swoich zarobków, a w branży transportu, logistyki i motoryzacji odsetek ten jest jeszcze wyższy niż średnia rynkowa. Z badania ManpowerGroup wynika, że satysfakcję z wynagrodzenia deklaruje 69 proc. pracowników w Polsce i 76 proc. zatrudnionych w sektorze TSL.
~etransport.pl
Posty (45)
| ~Galop apacza do sracza! | Howgh! | |||
| ~Galop apacza do sracza! | Czy wszyscy prawdziwi Polacy i patrioci, yepali już dzisiaj piss? Howgh! | |||
| ~Waligrucha bez palucha! | Bezapelacyjnie! | |||
| ~pks poland | Jak pracodawcy mówiłem, że mi odpowiada lub za dużo naliczył to paczał jak na wariata. Ja mówiłem prawdę. Więcej tego raczej od nikogo nie usłyszał. Robota, sprzęt, trasy wszystko mi odpowiadało bo kochałem ten zawód do momentu jak owy szef się na mnie wypioł, a było tylko porozmawiać jak człowiek z człowiekiem. | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Teeeee, ale ty głupi jesteś. Jaki PKS, jak dziada cię dymał! Hahahahaflah ahahaflahaa! | |||
| ~Kierowca-zlodziej | Słabiutko, słabiutko słabiutko myślałem, że 106% zadowolonych natłuką. Na poważnie skoro w Polsce około 40% ludzi jest zadowolonych z pracy, a w UE gdzie są lepsze warunki nadal to jest między 20-30% max to trzeba przyznać, że jesteśmy narodem niewolników. Kiedyś tam znowu słyszę że Niemiec płacze jak Polak nie przyjechał na pole, bo Rumun dwa razy mniej zrobił i podwyżkę chciał, a Polak się cieszył że w polu robi u Niemca i nic nie chciał... Generalnie widzę coraz większe nasilenie propagandy antypracowniczej, coraz większe odklejenie mediów od rzeczywistości, no cóż walka klas się zaostrza, a potencjalnie najsilniejsza klasa pracowników nadal śpi, zwłaszcza w pl. Sąsiad rolnik na małym gospodarstwie z synem mówi: kierowcą? Przeca to nie czujesz że robisz! A jakby wrócił z tej pracy po tygodniu, albo szybciej to by było "jo chce spawrotem do moich świń i pola" :) | |||
| ~Kierowca-zlodziej | Te 40 proc to też mało wiarygodne, ale na pewno więcej jak w UE, zresztą ja zawsze mówię że Polska nie jest częścią Europy, a śmiać mi się chce z tych co przez lata zaprzeczali GO, a teraz płaczą że susza, że pogoda się popieprzyła :) Zaprzeczać GO z winy kapitalistów i jednocześnie narzekać na skutki GO, brawo :D | |||
| ~Kierowca-zlodziej | Czasami jak jadę osobówka i widzę butelkę z moczem to solidaryzuje się w myślach z obecnymi kierowcami, w tej niedoli. | |||
| ~JanószE60 | Ja z transportu E60 kupił żem i jestem zadowolony. Musze tylo uszy krokodylowi z koszulki La Kosty odpruć. Jest ok | |||
| ~Stop tirom | A co to jest tsl mój pracodawca nie może znaleźć kierowcy a płaci dobrze tyle tego jeździ jak to możliwe że firma malutka płaci dobrze robota dobra a tu niema kierowcy tylko jakieś same smalcopasztety przychodzą na miesiąc może 3 | |||
| ~Kierowca-zlodziej | Bo nie mogą już patrzeć na was | |||
| ~Wonsuś | Acha o to to tak | |||
| ~Kierowca-zlodziej | W Pajęcznie dziad poczuł chcice na konia, ale kon nie odwzajemnił uczuć | |||
| ~pracownik luks transwesty | Badania na pracownikach firmy z barlinka, w koncu lux to musi byc luksus | |||
|
jacek-kuba
| Wystarczyło mocno podnieść ceny, mocno obniżyć zarobki i naród zadowolony. Teraz rozumiem fenomen PO, złapać zubożałych roboli za ryje i będą bili brawo, chwaląc chyżego, budkę, nitro, remka, czy ostatni hit-wołodia. Co jeden to lepszy i specjalnie wysegregowany jak mięso w macu. | |||
| ~Wonsuś | Jacek sraka bolszewiki głupi won | |||
| ~pks poland | a ja się pytam gdzie jest łysy??? nic ostatnio nie klika... świeć Panie nad jego marną duszą? | |||
|
jacek-kuba
| Dopadł go ponoć komornik. | |||
| ~onaseprukła | Icek to ciebie komornik scigał | |||
| ~sid | Komornik jechal do Jacka, ale przez pomylke trafil do L ysego i zabral mu ciagnik | |||
| ~onaseprukła | Pan łysy prowadził firmę bez kredytów i długów a Jacek z Chrzanowa poległ na jednym busie i jeszcze śmie pisać że do łysego przyjechał komornik. Pan łysy nikomu nic nie był dlużny w przeciwieństwie do przygłupa z chrzanowa | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Icek podał adres Glacy i sprzątnęli mu jedną premiumkę. Bryluje teraz po chrzanowskim rynku z ujepanym ryjem od sosu czosnkowego z kebaba! Howgh! | |||
| ~Ostatni worek cemetu! | Ale jo go dorwę i wytrzepiem moją buławą kurna! Howgh! | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Tee podróbka, nie fikej kurna! | |||
| ~sid | Ten icek to cfany gosc jest, naslal komornika na najtanszego psiefoznika w okolicy teraz przejmie jego zlecenia | |||
| ~sid | bedzie zbieral zlom sznaty butelki i garnki lutowal | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Tee a ty co kurna! | |||
| ~Ostatni worek cementu! | Acha. | |||
| ~SanchoPanchokierowca Ząbki | J... c plebs I motłoch Podatkami , składkami, opłatami karami, mandatami, emisjami Zaczipow ać bydło Zrobić zagrody elektroniczne Zwo lnić glo bal istów z podatków L idle, bi ed ronki, k auf landy zagraniczne koncerny Klaus schwab Wikipedia krytyka Przejęcie demokratycznych struktur I instytucji Schwab jako wydawca raportu Światowego Forum Ekonomicznego postu luje, że zglobalizowanym światem najlepiej zarządza wybrana przez siebie koalicja międzynarodowych korporacji rządów w tym poprzez system i wybranych organizacji społeczeństwa obywatelskiego | |||
| ~Alfred2025 | tak samo zadowoleni jak wszyscy, ze średniej krajowej! mendy już nie podadzą ilu tyle ma Większość Polaków nie osiąga średniej krajowej (która w I kwartale przekroczyła 9 500 zł brutto), ponieważ wskaźnik ten jest mocno zawyżany przez wysokie pensje wąskiej grupy kadry zarządzającej oraz specjalistów z najlepiej opłacanych branż. Rzeczywisty obraz zarobków precyzyjniej oddaje mediana, która dzieli pracujących na równe połowy |
Opcje - szybkie linki
Wybierz
Wątki Admina
Wybierz
TOP 20 - przez was wybrane
Wybierz
OSTATNIO KOMENTOWANE
Ogromna prośba...
Reklama to nasze JEDYNE źródło dochodu.
Reklam nie jest wiele, nie wyskakują, nie zasłaniają żadnych treści, ale umożliwiają utrzymanie redakcji.
Proszę pomóż, dodaj etransport.pl do wyjątków Twojej aplikacji.



