Josephs.ScotBorowiak Properties Ltd

Zbyt ciężkie na polskie drogi
ID: 266281

Ważący ponad 75 ton zestaw przewoził maszynę budowlaną bez pilotażu i właściwego zezwolenia. Z kolei ładunek przewożony dwoma innymi ciężarówkami był źle rozmieszczony na naczepach, co spowodowało przekroczenia dopuszczalnych nacisków osi napędowych o blisko 7, 5 t i ponad 4 t. Za dużo o prawie 3 t ważył też zestaw przewożący trzodę chlewną.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (3)

~kierowca
2022-05-17 02:44:09
Świnie a raczej wieprze bez mózgie to go zatrzymały. Juz nie da się słuchać tych pierdół co ta inspekcja podaje. To są takie de*ile że aż strach. Skad ten Alwin bierze tych durni? Dziś podali artykuł że koło grodziska wielkopolskiego zatrzymali dwa zestawy. Jeden miał skorodowaną ramę naczepy a przy drugiej były po pękane tarcze hamulcowe. Prosze zobaczyć zdjęcia, to są po pękane tarcze hamulcowe?Ja *le, czy oni wiedzieli kiedyś po pękane tarcze hamulcowe? Jaki zakaz dalszej jazdy?Co zrobi?Pod koła się położy?A kładź się, jednego idioty mniej. Co, dokumenty mi zabierze, nie ma takiego prawa, dowód osobisty i prawo jazdy jest moje i gówno mu do tego, Nawet nie mam obowiązku mu dać do ręki. Do ręki to może sobie dostać uja. Wiem wiem, zaraz się na mnie zleje fala hejtu. Co ja tam wiem, że tak ma być. A no wiem sisi majtki. W * byliście i gówno widzieliście. Ja mam więcej na wstecznym niż nie jeden do przodu. Tak oczywiście ITD jest potrzebne, nic nie mówię. Bo pewnie żeby nie oni to by taki szrot po drodze jeździł że aż strach. A o jeździe non stop to już nie wspomnę. Ale panowie, wszystko z rozsądkiem a nie z książką w ręku. Jak nas braknie to ITD nie będzie potrzebne. Pozdrawiam i na mawiam do refleksji.

1

g-a
2022-05-17 09:18:37
Uważaj żebyś tego prawka sam w zębach do starostwa nie odniósł. Przekonasz się jakie ono jest"twoje" misiu o małym rozumku.

-1

~kierowca
2022-05-24 01:39:05
g-a starosta to może w zęby dostać odemnie a nie moje prawo jazdy. A ty misiu kolorowy bez rozumu to się najpierw do ucz zanim zajmiesz się czymś co cię przerasta. Mniej weekendów na Garbsenie zalecam na początek.

1

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.235.228.219

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2022
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels