REKLAMA

Przewoźniku, nie zwlekaj z rejestracją w e-TOLL
ID: 260573

Od 24 czerwca br. w systemie e-TOLL możliwe jest wnoszenie opłat za przejazd pojazdem ciężkim po płatnych drogach krajowych oraz za przejazd pojazdów ciężkich i lekkich po płatnych odcinkach autostrad Konin-Stryków (A2) i Wrocław-Sośnica (A4). Od tego dnia wszystkie usługi e-TOLL są dostępne dla użytkowników.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~iii
2021-07-25 12:08:39
Kolejne dojenie przewożników a nie ułatwienie dlaczego po zakupie musimy płacić abonament 250zł dlaczego jak się wprowadza zmiany stary system 120zł urządzenie nowy system 400zł urządzenie netto plus aktywacja plus opłata abonamentowa i najciekawsze propozycja montażu urządzenia kontrolującego pracę urządzenia pobierającego opłatę 200zł netto bo to do poboru opłat lubi nie działać a wachlarz kar jest szeroki
~Skaner
2021-08-13 19:28:54
Jak widac zlodziejskie po-psl nie bylo drozsze...
Ludzie, ktorzy jezdza po PL 40lat maja dosc takich udogodnien.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.236.13.53

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2021
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels