REKLAMA

Poważne utrudnienia w Dorohusku
ID: 253245

Przypominamy, że na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, na płycie wyjazdowej dla samochodów ciężarowych, trwają prace remontowe.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (2)

~Wielki SZUMEN
2020-08-04 15:50:57
Co wy piszecie głupoty czy jakiś śmieszny redaktorek był tam czy rozmawiał z przewoźnikami czy tylko słucha baranów co są na granicy i podają dane, które nie są prawdziwe są oszukane, brak rzetelnej informacji, A wy jeszcze podgrzewacie atmosferę jakimś remontem który nie ma żadnego znaczenia na przepustowość i odprawy na granicy, przeszkadza to tylko celnikom i Służbie Granicznej mają powody żeby wprowadzać ludzi w błąd i was też, a wiem bo tam jestem co tydzień, tam służbom nie chce się pracować od odprawy na UA terminalu do wjazdu do PL i odprawy czasami zajmuje przejechanie mostu bo taki jest to dystans około
~Bis
2020-08-09 18:22:51
Zwykłe chamstwo i nierubstwo służby celnej którzy uważają sie za niewiadomo kogo, barany niewyuczeni robią nazlosc ludziom na 4 celników pracujących na odprawie wjazdowej do Polski wiecznie dwóch niema bo papierosek kawka plotki a jak pojdzie do wc to godzinę niema przy normalnych celników odprawa pustego 1min de*il robi 5, ladowny u normalnego celnika do 2 minut u denila 10 min 80% celników nieroby chamy skorumpowani którzy tylko szukają pretekstu zeby przyjąć łapówek od ukraińskigo kierowcy bardzo często wyzywaja owych kierowców bez szacunku podchodzą itd. Wkoncu przyjdzie czas ze kierowcy ich z granicy niewypuszcza zablokuja granice
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.89.87.12

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels