REKLAMA

UE: Ponad 520 tysięcy elektrycznych ciężarówek w 2030 roku
ID: 252813

W tym między innymi 43 tysiące z polską rejestracją, 111 tysięcy z niemiecką, 75 tysięcy z francuską. Takie prognozy przedstawia najnowszy raport Transport & Environment.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej
REKLAMA

Posty (1)

~bary
2020-07-14 22:37:14
Pol dnia albo więcej żeby naładować ciężarówkę. Firmy będą musiały zatrudnić dodatkowych "ładowaczy" bo draiver może nie wydać. Potem się okaże jak w ekologicznej Kalifornii że prąd do ładowania dostarcza agregat napędzany poczciwym dieslem. Mega de*iluzm. Pozyskiwanie surowców to nie ekologia? Produkcja jej koszt energochłonność to nie ekologia? Utylizacja milionów akumulatorów to nie ekologia? Diesel już od normy euro5 pochłania z atmosfery więcej cząstek stałych niż ich wydała.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 18.233.111.242

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels