CYFROWA KARTA KIEROWCY
ID: 24702

Koledzy chiałbym prosić o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami w zakresie obsługi i pracy karty kierowcy w tachografie cyfrowym.
Jest to nowo wprowadzane urządzenie z tąd prośba o wymianę podlądów na temat użytkowania.
- czy po zakończeniu pracy robiąc pauzę tygodniową karta powinna być w tacho czy wyjęta. a jęzeli wyjęta to jak dokumentuje się odpoczynek (żótymi tarczkami?)
-czy jeżeli wcześniej ktoś inny jeżdził autem ale nie wkładał swojej karty to co z ciągłością zapisu rejestrowaną w tachografie i kto za to odpowiada, oraz czy zapis ten będzie zarejestrowany na mojej póżniej włożonej karcie.

~nowy
*.238.58.235

Posty (78)

Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 54.81.117.119

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2018
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce