REKLAMA

Kierowcy Zawodowi - Grupa Wylegały na Fejsie
ID: 246584

Grupa na fejsie zdominowana przez DZIAD - TRANSÓW i DZIAD SZOFERÓW gdzie dziad, dziada pochwala a wszelka krytyka jest niedopuszczalna, kierowca jest tam traktowany jak szmata, jak tania siła robocza bez możliwości głosu, administrator tej grupy to największy dziad, wchodzi w du. pę dziadom, robi za grosze i żeby dorobić do nędznej wypłaty sprzedaje jakieś naklejki obciachowe na samochód oraz polary - śmiech na sali. Przestrzegam nie kupujcie niczego z logo tej grupy bo to obciach.

~dziad dziada dziadoli
*.icpnet.pl

REKLAMA

Posty (6)

~dziad dziada dziadoli
2019-10-18 09:27:17
jak w temacie...
~czapka TSNO
2019-10-18 11:42:15
wspaniałe cudowne bluzy, czapki, majtki, wspaniała praca...
blablabla
2019-10-18 11:46:51
:)
~el szoferrrro
2019-10-18 12:45:08
widziałem kiedyś tego pedała, chodził po parkingu z kamerką i nagrywał film, zrobił se biwak na trawie w miejscu gdzie szofery chodziły lać - ochyda
diggerdestro
2019-10-18 12:52:39
Pycha hejtu kroczy przed upadkiem!
"Jeżeli istnieje zagrożenie upadku społecznościowe forum w internetcie, należy użyć odpowiednich zmian. Może to polegać np. na przebudowie interfejsu, wymianie moderatorów społecznych, zmiany możliwości oceniania. Same prace można również zorganizować w inny sposób, aby umożliwić jej dalszemu istnieniu np. skorzystanie z usług profesjonalnych firm userskich. "

Chodzi mi konkretnie o to, że coraz bardziej media społecznościowe wypierają fora bo sporo ciekawych inicjatyw upadło... . dobrej woli. Wpływ socialmediów na relacje pomiędzy ludźmi, ale to już ciemna strona forum jako instytucji, która "musi" zarabiać na utrzymanie.
- Panie Andrzeju. - Mottem, że: "Ci, którzy przywdziewają kości demonów, nie czują już strachu przed sługami!".
Jak myślisz Panie Andrzeju, ile taką metodą zarządzania forum, pociągniesz jeszcze tę stroną?
Myślę, że do zakończenia BREXITU nie przetrwasz. Pora w trybie awaryjnym ratować Etransport.
Doprowadzisz panie Andrzeju do stanu, w którym reaktywacja będzie już niemożliwa. (patrz na: "Naszą Klasę",
To jest ostatnia chwila na gruntowne zmiany w zarządzaniu pana własności.
Branża transportowa w Polsce stanowi rzeszę ludzi. Pora uderzać w pozyskiwaniu takich forumowiczów, dla których to forum będzie stroną zdobywania, wiedzy, informacji i zabawy.
Wtedy przez wszystkich będzie polecana pocztą pantoflową i każdego dnia będzie przybywać coraz większa ilość forumowiczów.
Administratorze pobudka!!!
~Smak Gumy
2019-10-18 13:24:21
Bez gumy ani rusz. Każdy musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę - od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.204.168.209

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2020
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce
Photo by Josh Hild from Pexels