Dolmat Trans Sp. z o. o. Sp. k
ID: 243479

Mimo ewidentnych problemów z wypłacalnoscia a śmiem podejrzewać, że celowego unikania zapłaty wciaż działa wystawia ładunki i auta.
TimoCom mimo zgłoszenie, ze firma nie jest pod podanym adresem i nie podaje innego, nuie ma możliwości dostarczenia im faktury ani poczta tym bardziej osobiście (proponują zostawienie faktury na portierni w firmie. która nie przysnaje się do jakiego kolwoek powiązania ) Bierze ładunki z Timo jako Dolmat ale zlecenie prosi o wystawieie na inna fakture.
TimoCom wogóle nie interweniuje i pozwala na takie oszustwa!!! Kolejny cwaniak

~Doti
*.153.65.218

REKLAMA

Posty (1)

~Doti
2019-06-19 15:01:34
jak w temacie...
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 3.226.254.115

Dodaj
Anuluj
REKLAMA

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce