REKLAMA

Łatwiejszy do wzięcia niż spłacenia
ID: 243469

Polska branża leasingowa rośnie jak na drożdżach dzięki dobrej koniunkturze gospodarczej napędzającej rozwój firm, które chętnie finansują w ten sposób zakup środków transportu, samochodów osobowych czy sprzętu budowlanego. Z danych Krajowego Rejestru Długów wynika jednak, że klienci są winni firmom leasingowym prawie 405 mln zł.

~etransport.pl

Wątek dotyczy tej informacji prasowej

Posty (4)

~kili mandzaro
2019-06-19 14:28:45
jest coraz gorzej z płynnością finansowa w Polsce, jedni drugim wiszą ogromne kwoty a skarbówka zawija kasę z kont za podatki za wykonane usługi
za które wpłaty wpływają średnio po 100 dniach albo i wcale, jest tragedia.
Myślę że w polowie przyszłego roku coś się sypnie i to z hukiem !!!
~Pan Kierowca
2019-06-19 16:11:00
spokojnie, przecież polski przewoźnik dokłada do interesu już od kilkunastu lat, polski dziad trans prowadzi transport tylko po to by kierowcy mieli pracę i by jakoś wyprać pieniądze zarobione w sposób niezgodny z prawem... więc nic nie będzie, dalej będą dokładać z uśmiechem na twarzy
~Łojej
2019-06-19 16:14:08
To dlatego Maszoński nie spłaca długu!
Odpowiedzialność

Novemedia Ltd nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych tutaj ofert, postów i wątków. Osoby zamieszczające treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Powyższy adres IP będzie przekazany uprawnionym organom Państwa w przypadku naruszenia prawa. Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania jakichkolwiek treści bez podania przyczyny.

Twój adres IP: 34.236.216.93

Dodaj
Anuluj

Opcje - szybkie linki

Wątki Admina

TOP 20 - przez was wybrane

OSTATNIO KOMENTOWANE

REKLAMA

ZOBACZ TEŻ

Zakazy ruchu dla ciężarówek w Europie na rok 2019
trafficban.com
Przepisy kuchni kierowców - do przygotowania w trasie lub przed wyjazdem
Kuchnia kierowcy

Kierowca do zabrania - Potrzebujesz się dostać do auta? A może masz wolne miejsce i możesz podrzucić drugiego kierowcę gdzieś na Twojej trasie?
Kierowca Do Zabrania

Sprawdź dobre parkingi w Europie
Dobry parking

Warunki przejazdu na drogach w Polsce
Drogi w Polsce